TAKİP EDİN

UEFA Cup 1 - Avrupa Ligi - 2013/2014

24.04.201422:05Sevilla  Valencia CFCanlı Maç Anlatımı 
24.04.201422:05Benfica  JuventusCanlı Maç Anlatımı 

Libertadores Kupası - 2014

24.04.201401:45Nacional1-0 (0-0) V.Sarsfield Maç Özeti
24.04.201404:00Atletico Nacional1-0 (0-0) Atletico MG Maç Özeti
24.04.201404:00San Lorenzo1-0 (0-0) Gremio Maç Özeti
24.04.201406:10Santos0-2 (0-1) Lanus Maç Özeti

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group A - 2013/2014

24.04.201403:00C.Cipolletti2-1 (1-1) Mar del Plata Maç Özeti
24.04.201404:00Gimnasia y Tiro1-0 (1-0) Club Rivadavia Maç Özeti

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group B - 2013/2014

24.04.201421:00Club Atletico Alvarado  G.Esgrima  

Brazil State 1 - Paraibano 2.Tur - 2014

24.04.201402:30Atletico Cajazeirense1-4 Campinense Maç Özeti
24.04.201402:30Treze2-0 Sousa Maç Özeti
24.04.201402:30Botafogo PB4-1 Santa Cruz PB Maç Özeti

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2014

24.04.201412:30Brisbane City  Harimau Muda A  

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

24.04.201420:00Ahil Al Khartoum  Merreikh El-Fasher  

Indonesia 1 - Super League First Round East - 2014

24.04.201411:30Persiba  Persela  

Indonesia 1 - Super League First Round West - 2014

24.04.201411:30Barito Putera  Persijap  

CONCACAF - CONCACAF Champions League playoff - 2013/2014

24.04.201403:05Toluca1-1 (0-1) Cruz Azul Maç Özeti

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

24.04.201417:30Union Sportive  Cosmos de Bafia  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2013/2014

24.04.201405:00Guastatoya  Atletico Jalapa  

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2013/2014

24.04.201405:30Club Xelaju2-0 (1-0) Iztapa Maç Özeti

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2013/2014

24.04.201405:00Belen2-2 (1-1) Uruguay Maç Özeti
24.04.201405:00Puntarenas FC1-1 (1-1) Limon Maç Özeti
24.04.201405:00Club Sport Herediano3-1 (1-1) Deportiva Carmelita Maç Özeti
24.04.201405:00Santos de Guápiles0-3 (0-1) Universidad de Costa Rica Maç Özeti
24.04.201405:00LD Alajuelense1-1 (0-1) Municipal Pérez Zeledón Maç Özeti
24.04.201405:00C.S. Cartaginés1-0 (1-0) D,Saprissa Maç Özeti

Egypt 1 - Premier Lig Grup 1 - 2013/2014

24.04.201416:30El Raja Marsa Matruh3-1 (1-0) El Entag El Harby Maç Özeti

Ghana 1 - Premier Lig - 2013/2014

24.04.201418:00Bechem United  Aduana Stars  

Guadeloupe 1 - 1. Division - 2013/2014

24.04.201403:30Siroco  USR  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 7 - 2013/2014

24.04.201421:30Atletico Pinto  Parla  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 5 - 2013/2014

24.04.201420:30Gava  Rapitenca  
24.04.201422:00UD Cornella  CD Masnou  

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group C - 2013/2014

24.04.201403:00CA Chaco For Ever2-0 (0-0) Sportivo Estudiantes Maç Özeti

Argentina 3 - Argentino A 2nd stage - 2013/2014

24.04.201403:15S.M. Tucuman4-0 (2-0) Def. Belgrano Villa Ramalho Maç Özeti

Brazil State 1 - Acreano - 2014

24.04.201402:00Andirá1-3 Vasco da Gama AC Maç Özeti
24.04.201404:00Plácido de Castro2-1 Alto Acre Maç Özeti

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2013/2014

24.04.201421:00Murcia B  Deportiva Minera  
24.04.201422:00At. Pulpileno  Fortuna  
24.04.201422:00Huercal Overa CF  Cieza  

Moldova 2 - 2. Lig - 2013/2014

24.04.201413:00Intersport Aroma0-0 Nistru Otaci Maç Özeti
24.04.201416:00FC Slobozia Mare  Saxan Ceadir-Lunga  
24.04.201416:00CSCA Buiucani  CF Riscani  
24.04.201416:00FC Edinet  Lilcora  
24.04.201416:00Locomotiv  FC Sfintul Gheorghe  
24.04.201416:00Gagauziya  FC Victoria Bardar  
24.04.201416:00FC Sheriff II  Zimbru II  

England 6 - Conference - Güney - 2013/2014

24.04.201421:45Concord Rangers  Ebbsfleet United  

Wales 2 - 2. Lig - 2013/2014

24.04.201421:45Pontardawe Town  Tata Steel F.C  

Switzerland 4 - Erste Liga Classic Grp. 2 - 2013/2014

24.04.201421:15Black Stars  Xamax  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2013/2014

24.04.201421:00Reading U21  Manchester United U21  

Denmark 4 - Danmarksserien Grp. 2 - 2013/2014

24.04.201419:30Slagelse  Krarup/Espe SG & I  

Russia 3 - 2. Lig Ural-Povolzhye - 2013/2014

24.04.201415:00Rubin Kazan 21-3 (1-3) FC Chelyabinsk Maç Özeti
24.04.201415:00Oktan Perm3-3 (2-2) Syzran-2003 Maç Özeti
24.04.201417:00KamAZ0-0 (0-0) Dinamo Kirov Maç Özeti
24.04.201417:00Volga Ulyanovsk1-0 (0-0) Lada Togliati Maç Özeti
24.04.201417:00Soyuz-Gazprom1-0 (0-0) NoSta Maç Özeti
24.04.201417:30Spartak Yoshkar Ola0-0 (0-0) Tyumen Maç Özeti

Iraq 1 - Super League - 2013/2014

24.04.201416:00Al Minaa  Al-Masafi  
24.04.201416:00Naft Al Junoob  Al Quwa Al Jawiya  
24.04.201416:00Baghdad FC  Zakho  

Malta 1 - Premier Lig Finaller - 2013/2014

24.04.201420:00Hibernians  Sliema W.  
24.04.201420:00Mosta  Balzan Youths  

Malta 1 - Düşme Grubu - 2013/2014

24.04.201419:00Floriana  Rabat Ajax FC  
24.04.201421:15Qormi FC  Tarxien Rainbows  

Argentina Cup 2 - Arjantin Kupası - 2013/2014

24.04.201403:00Ind. Rivadavia1-2 (1-1) A.Brown Maç Özeti
24.04.201403:00Gimnasia J2-4 (0-0) At.Estudiantes Maç Özeti

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2013/2014

24.04.201402:00UES0-0 Isidro Metapán Maç Özeti
24.04.201404:00CD FAS2-1 Firpo Maç Özeti
24.04.201404:00CD Dragons0-1 CD Águila Maç Özeti

Brazil State 1 - Amazonense 2. Tur Playoff - 2014

24.04.201403:00Nacional AM3-1 Manaus FC Maç Özeti

Mexico 2 - Ascenso MX Clausura final stages - 2013/2014

24.04.201403:00Alebrijes Oaxaca2-0 Correcaminos de la UAT Maç Özeti
24.04.201405:00Necaxa0-0 Estudiantes Tecos Maç Özeti

Norway Cup 1 - Kupa - 2014

24.04.201417:30Kirkenes  Tromsdalen  
24.04.201419:00Kraakeroeya  Moss  
24.04.201419:00Sarpsborg FK  Sarpsborg 08  
24.04.201419:00Drobak/Frogn  Pors Grenland  
24.04.201419:00Nordstrand  Vålerenga  
24.04.201419:00KFUM  Notodden  
24.04.201419:00Lyn  Skeid  
24.04.201419:00Hasle/Løren  Bærum  
24.04.201419:00Oslojuvelene  Fredrikstad  
24.04.201419:00Frigg  Sandefjord  
24.04.201419:00Asker  Kvik Halden  
24.04.201419:00Lommedalen  Mjøndalen  
24.04.201419:00Fet  Lillestrøm  
24.04.201419:00Aurskog-Hoeland  Ull Kisa  
24.04.201419:00Hauerseter  Strømmen  
24.04.201419:00Grue  Kongsvinger  
24.04.201419:00Ottestad  Hamarkameratene  
24.04.201419:00Brumunddal  NIL-Trysil  
24.04.201419:00Gjøvik FF  Eidsvold TF  
24.04.201419:00Raufoss  Holmen  
24.04.201419:00Valdres FK  Follo  
24.04.201419:00Jevnaker  Stabæk  
24.04.201419:00Modum FK  Hønefoss  
24.04.201419:00Drammen FK  Strømsgodset  
24.04.201419:00Ørn-Horten  Kjelsås  
24.04.201419:00Fram Larvik  Larvik Turn  
24.04.201419:00Kjapp  Odd Grenland  
24.04.201419:00Jerv  Flekkerøy  
24.04.201419:00Hoellen  Start  
24.04.201419:00Lyngdal  Egersund  
24.04.201419:00Klepp  Bryne  
24.04.201419:00Brodd  Viking  
24.04.201419:00Sola  Sandnes  
24.04.201419:00Aakra  FK Haugesund  
24.04.201419:00Os  Vard Haugesund  
24.04.201419:00Bjarg  Åsane  
24.04.201419:00Varegg  Brann  
24.04.201419:00Lyngbø  Nest Sotra  
24.04.201419:00Vadmyra  FK Fyllingsdalen  
24.04.201419:00Fana  Stord Sunnhordland  
24.04.201419:00Florø  Førde  
24.04.201419:00Årdal  Sogndal  
24.04.201419:00Larsnes/Gursken  Hødd  
24.04.201419:00Bergsøy  Aalesund  
24.04.201419:00Brattvag  Kristiansund BK  
24.04.201419:00Surnadal  Molde  
24.04.201419:00Tynset  Elverum  
24.04.201419:00Orkla  Rosenborg  
24.04.201419:00Strindheim  Nardo  
24.04.201419:00Kolstad  Tiller  
24.04.201419:00Verdal  Byåsen  
24.04.201419:00Mo  Sandnessjøen  
24.04.201419:00Tverlandet  Bodø/Glimt  
24.04.201419:00Harstad  Medkila  
24.04.201419:00Mjølner  Tromsø  
24.04.201419:00Senja  Finnsnes  
24.04.201419:00Fløya  Ranheim  
24.04.201419:00Bossekop  Alta  
24.04.201419:00Grorud  Lokomotiv Oslo FK  
24.04.201419:00Lørenskog  Birkebeineren  

USA 1 - NWSL - 2014

24.04.201405:00Seattle Reign FC3-1 Washington Spirit Maç Özeti

Sweden 4 - 2.Lig Kuzey Götaland - 2014

24.04.201420:00Larje/Angereds  Stenungsunds IF  

Brazil State 1 - Cearense 1. Lig 2. Grup Turu Playoff - 2014

24.04.201404:00Ceara0-0 Fortaleza Maç Özeti

Brazil State 1 - Pernambucano playoff - 2014

24.04.201404:00Nautico0-1 Sport Maç Özeti

Uzbekistan 2 - 1.Lig - Doğu Grubu - 2014

24.04.201414:00Hotira-79  Qo´qon 1912  
24.04.201414:00FK Kosonsoy  Uz Dong Joo Andijon  
24.04.201414:00Istiqlol  Oqtepa  
24.04.201414:00Pakhtakor 2  NBU-Osiyo  

Uzbekistan 2 - 1. Lig - Batı Grubu - 2014

24.04.201414:00Orol Nukus  Mashal Muborak 2  
24.04.201414:00Xorazm FK Urganch  Gijduvon  
24.04.201414:00FK Zaamin  Sherdor Presstizh  
24.04.201414:00FK Guliston  Ghallakor-Avtomobilchi  

Brazil State 1 - Sergipano 2. Grup Turu - 2014

24.04.201402:15Amadense EC0-0 AD Socorrense Maç Özeti
24.04.201402:15Lagarto AC1-1 Confianca Maç Özeti
24.04.201402:15Estanciano EC4-3 CD Caninde Sao Francisco Maç Özeti
24.04.201402:15Itabaiana Coritiba FC0-2 Itabaiana Maç Özeti
24.04.201402:30Olímpico SE0-3 Sergipe Maç Özeti

Ukrayna - 1. Lig - 2013/2014

24.04.201415:00Illichivets1-2 (0-0) Vorskla Maç Özeti
24.04.201417:00Zakarpattia0-1 (0-0) Dnipro Maç Özeti
24.04.201419:30Chernomorets O.  Dinamo Kiev  
24.04.201419:30Volyn  Met. Kharkiv  

Litvanya Premier Lig - 2014

24.04.201417:30Siauliai0-0 (0-0) Z.Vilnius Maç Özeti

Amerika - Major League Soccer - 2014

24.04.201402:40NY Red Bulls4-0 (2-0) Houston Dynamo Maç Özeti

Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group - 2013/2014

24.04.201403:00Nacional Potosi3-1 (2-1) The Strongest Maç Özeti

Singapur - S.League - 2014

24.04.201414:55Young Lions2-3 (0-1) S.Armed Forces Maç Özeti
24.04.201415:45Harimau Muda B3-4 (1-2) S.Punggol FC Maç Özeti
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Per.
 1X2 ...
22:05446
SEVILLA VALENCIA1.653.303.40
22:05445
BENFICA JUVENTUS2.303.002.30
03:15449
ARSENAL SARANDI UNION ESPANOLA1.653.203.60
16:00101
PESCARA NOVARA1.852.903.20
18:00102
KRYLYA SOVIETOV AMKAR1.753.103.30
18:55