TAKİP EDİN

Champions League - Şampiyonlar Ligi - 2013/2014

23.04.201421:45Real Madrid  Bayern MünihCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2014

23.04.201413:10Burgos1-0 (1-0) Valladolid Maç Özeti

Fransa - League 1 - 2013/2014

23.04.201419:30Toulouse  O. Lyon  
23.04.201419:30PSG  Evian TG  

Libertadores Kupası - 2014

23.04.201403:15Bolivar1-1 (1-1) Leon Maç Özeti

Slovenya - 1. Lig - 2013/2014

23.04.201417:30Triglav  Domzale  
23.04.201418:30Gorica  NK Krka  
23.04.201418:30Maribor  Rudar Velenje  
23.04.201418:30MIK CM Celje  Zavrc  
23.04.201418:30Ol Ljubljana  Koper  

Russia 3 - 2. Lig Doğu - 2013/2014

23.04.201412:00Radian-Baykal2-0 (0-0) Sibiryak Bratsk Maç Özeti
23.04.201413:00Sibir Novosibirsk II1-2 (1-1) Yakutiya Yakutsk Maç Özeti

USA 3 - USL Pro Ligi - 2014

23.04.201403:00FC Dallas Reserves2-3 (0-1) Orlando City Maç Özeti

Finland 3 - Kakkonen - Güney - 2014

23.04.201418:30Pallohonka  BK-46  
23.04.201418:30Klubi 04  KäPa  

DR Congo 1 - Vodacom League Final Stage - 2013/2014

23.04.201416:30TP Mazembe  V.Club  
23.04.201416:30Sanga Balende  Don Bosco  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 1 - 2014

23.04.201420:30Grorud 2  FK Sparta Sarpsborg  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2013/2014

23.04.201413:00La Virgen del Camino  Bembibre  
23.04.201413:00Real Avila  La Baneza FC  
23.04.201413:00Valladolid B  Racing Lermeno  
23.04.201413:00CF Salmantino  CD Cebrerena  
23.04.201418:00Numancia B  Unami CP  
23.04.201418:00CD Becerril  CD Estructuras Tino  
23.04.201418:30LA Granja  SD Almazan  
23.04.201418:30A.Astorga  Marta Tormes  
23.04.201419:00Arandina CF  CF Cristo Atl.  
23.04.201419:00G. Segoviana  A.Tordesillas  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

23.04.201420:00SpVgg Weiden  ASV Neumarkt  

Poland 3 - 2. Lig Doğu - 2013/2014

23.04.201417:00Olimpia Zambrow  Garbarnia  
23.04.201417:00Limanovia Limanowa  Radomiak Radom  
23.04.201417:30Pelikan Lowicz  Stal Stalowa Wola  
23.04.201418:00KS Legionovia Legionowo  Wigry Suwalki  
23.04.201418:00Wisla Pulawy  Stal Rzeszow  
23.04.201418:00Motor Lublin  Swit Nowy Dwor  
23.04.201420:00Znicz Pruszkow  Siarka Tarnobrzeg  

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2013/2014

23.04.201400:30Juventud Independiente  Alianza FC  
23.04.201400:30Atletico Marte  Santa Tecla FC  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 17 - 2013/2014

23.04.201412:30Zaragoza B  Ejea  
23.04.201413:00CD Oliver  Barbastro  
23.04.201418:00CF Illueca  CD Brea  
23.04.201418:00Sabinanigo  Cuarte Ind.  
23.04.201418:00At. Calatayud  CD Tamarite  
23.04.201418:30SD Borja  At. Monzon  
23.04.201418:30AD Almudevar  Utebo  
23.04.201418:30Aandorra  Atletico Escalerillas  
23.04.201419:00Villanueva  Ebro  
23.04.201419:00Altorricón  CD Teruel  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 5 - 2013/2014

23.04.201419:30Figueres  UE Rubi  
23.04.201420:00FC Santboia  Terrassa  
23.04.201421:00CE Europa  FC Vilafranca  
23.04.201421:00Cerdanyola del Valles FC  Gramanet  
23.04.201421:00Asco CF  CF Montanesa  

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2013/2014

23.04.201419:30EG El Palmar CF  CDA Aguilas FC  

Morocco 1 - Botola Pro - 2013/2014

23.04.201419:00WAC Casablanca  MAS Fes  
23.04.201420:00El Jadida  OCK Khouribga  

Montenegro 2 - 2. Lig - 2013/2014

23.04.201416:00Ibar  Zabjelo  

England 6 - Conference - Güney - 2013/2014

23.04.201421:45Havant and W.  Maidenhead U  
23.04.201421:45Basingstoke  Concord Rangers  
23.04.201421:45Chelmsford  Gosport Borough  

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2013/2014

23.04.201414:00Rabotnicki1-1 Fk Metalurg Skopje Maç Özeti
23.04.201417:00FK Gorno Lisice  Makedonija GjP  
23.04.201417:00Shkendija 79  Napredok  
23.04.201417:00Bregalnica Kraun Stip  FC FK Rinija Gostivar  
23.04.201417:00FK Turnovo  Renova  
23.04.201419:00Vardar Skopje  Pelister  

Armenia 1 - Premier League - 2013/2014

23.04.201415:00Gandzasar  Banants Yerevan  
23.04.201415:00FC Mika  Ulisses  
23.04.201417:00Alashkert FC  Ararat  
23.04.201417:00Pyunik  Shirak  

South Africa 1 - Premier Soccer League - 2013/2014

23.04.201420:30Lamontville G.Arrows  SuperSport United  
23.04.201420:30Bidvest Wits  Kaizer Chiefs  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2013/2014

23.04.201403:05Dep.Moron2-1 (0-1) Atlanta Maç Özeti
23.04.201421:30Atl.Platense  CA Fenix  

Poland 3 - 2. Lig Batı - 2013/2014

23.04.201417:00Zielona  TP Ostrovia 1909  
23.04.201417:00Ruch Zdzieszowice  Jarota Jarocin  
23.04.201418:00Gryf Wejherowo  Rakow  
23.04.201418:00MKS Kluczbork  Odra Opole  
23.04.201418:00G.Polkowice0-3 Blekitni Stargard Maç Özeti
23.04.201418:00Rozwoj Katowice  Zaglebie Sosnowiec  
23.04.201420:00Polonia Bytom  Warta Poznan  
23.04.201420:00Chrobry Glogow  Gornik Walbrzych  
23.04.201420:00Calisia Kalisz  Bytovia Bytow  

Sierra Leone 1 - Premier Lig - 2014

23.04.201419:30Anti Drugs FC  Central Parade  
23.04.201419:30Rslaf FC  Mighty Blackpool  
23.04.201419:30Bo Rangers  Ports Authority  
23.04.201419:30Old Edwardians  Freetown City  

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group B - 2013/2014

23.04.201421:00C.Cordoba  Racing Olavarría  

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group C - 2013/2014

23.04.201404:00J.Antoniana2-1 (1-1) Deportivo San Jorge Tucuman Maç Özeti

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - 2014

23.04.201402:00EC Macapa0-3 Santos AP Maç Özeti
23.04.201402:30EC Macapa0-0 Ypiranga AP Maç Özeti

Kenya 1 - Premier Lig - 2014

23.04.201414:00Thika United0-0 Sofapaka Maç Özeti
23.04.201415:00Nairobi City Stars  K.R.A.  
23.04.201415:00Bandari  Ulinzi Stars  
23.04.201415:00Gor Mahia  Muhoroni Youth fc  
23.04.201415:00Western Stima  SoNy Sugar  
23.04.201415:00Top Fry AllStars  KCB  
23.04.201415:00Tusker FC  Chemelil Sugar  
23.04.201416:15Mathare United  AFC Leopards  

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

23.04.201419:30El-Ahli Atbara  Al-Ittihad  
23.04.201420:00Al-Merreikh  Al-Hilal Kaduqli  

Trinidad and Tobago 1 - Pro Lig - 2013/2014

23.04.201401:00Defence Force  St. Anns Rangers  
23.04.201403:00Central FC  Police FC  

South Africa 2 - National First Division - 2013/2014

23.04.201416:00FC Cape Town  Maluti FET College  

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

23.04.201417:30Tonnerre Kalara  Unisport  
23.04.201417:30Young Sports Academy  Les Astres  
23.04.201417:30Cotonsport  Canon Sportif  
23.04.201417:30New Star  Douala AC  
23.04.201417:30Union de Loum  Njala Quan  
23.04.201417:30Panthere FC  APEJES FC  
23.04.201417:30Fovu Club  Bamboutos  

Indonesia 1 - Super League First Round East - 2014

23.04.201415:00Persepam Madura United  Persiba Bantul  

Indonesia 1 - Super League First Round West - 2014

23.04.201411:30Gresik United  Pelita Jaya  

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2014

23.04.201423:00Valledupar  America de Cali  

Egypt 1 - Premier Lig Grup 1 - 2013/2014

23.04.201416:30Smouha SC  Al Ittihad  
23.04.201416:30ENPPI  El Dakhleya  
23.04.201416:30Arab Contractors  Misr El-Maqasha  

Egypt 1 - Premier Lig Grup 2 - 2013/2014

23.04.201416:30El Hodood  Al Masry  

Mali 1 - Championnat National - 2013/2014

23.04.201420:00AS Réal  Debo Club  
23.04.201422:00AS Eliwidj FC  Djoliba AC  

Benin 1 - 1. Lig - 2013/2014

23.04.201417:00Tonnerre FC0-0 Adjobi Maç Özeti
23.04.201417:00J.A. Plateau0-0 Dragons FC Maç Özeti
23.04.201418:00A.Omnisport  AS Police  
23.04.201418:00US Krake  Asos  
23.04.201418:00Energie FC  ASPAC  
23.04.201418:00Mogas 90 FC  P.Djougou  
23.04.201418:00Ayema FC  Buffles du Borgou  

Bulgaria Cup 1 - Cup - 2013/2014

23.04.201416:00L.Sofya  Botev Plovdiv  
23.04.201418:00L.Plovdiv  PFC Ludogorets Razgrad  

Gabon 1 - 1. Lig - 2013/2014

23.04.201418:00CF Mounana  Cercle Mbéri Sportif  
23.04.201418:00AS Pélican  Solidarite  
23.04.201418:00Port-Gentil FC  O´Mbilanziami FC  
23.04.201418:00Union Sportive d´Oyem  AC Bongoville  
23.04.201421:00Sapins  Ocean Club Nyanga  

Uruguay 2 - Segunda Division - 2013/2014

23.04.201421:30D.Maldonado  Progreso  

Ghana 1 - Premier Lig - 2013/2014

23.04.201418:00Kotoko  All Stars  
23.04.201418:00Chelsea  Dwarfs  
23.04.201418:00Heart of Lions  Kessben FC  
23.04.201418:00Liberty P.  Amidaus Professionals FC  
23.04.201418:00Ashanti Gold  King Faisal  
23.04.201418:00Inter Allies FC  New Edubiase  
23.04.201418:00Hasaacas  Hearts of Oak  

Sweden 1 - Damallsvenskan - 2014

23.04.201419:45FC Malmö  KIF Örebro  
23.04.201420:00Tyresö FF  Eskilstuna United DFF  

Brazil State 1 - Pernambucano Playoff - 2014

23.04.201402:00Santa Cruz1-2 Salgueiro Maç Özeti

Australia 2 - Northern New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

23.04.201412:30Edgeworth Eagles  Newcastle Jets Youth  

Uzbekistan 2 - 1. Lig - Batı Grubu - 2014

23.04.201413:00Alanga Qarshi  Registon  
23.04.201413:00Spartak Bukhoro  Shortan Guzor  

Greece 2 - Football League promotion group - 2013/2014

23.04.201415:30Iraklis  Aiginiakos FC  
23.04.201415:30Kerkyra  Fostiras  
23.04.201418:00Niki Volou  Chania FC  
23.04.201418:00I. Psachna  Olymp. Volou  

Brazil State 1 - Piauiense 2nd group stage - 2014

23.04.201422:00River AC  Piaui  

Cyprus 1 - 1. Lig A Grubu - 2013/2014

23.04.201418:00Apollon Limassol  Anorthosis  
23.04.201418:00Omonia Nicosia  Ermis Aradippou  

Cyprus 1 - 1. Lig B Grubu Intertoto - 2013/2014

23.04.201417:00AE Kouklion  Ethnikos Achnas  
23.04.201417:00Doxa Katokopia  AEK Larnaca  
23.04.201417:00Nea Salamis  Aris L.  

Wales 2 - 2. Lig - 2013/2014

23.04.201421:30Aberbargoed Buds  West End  

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2013/2014

23.04.201420:45Donegal Celtic  Ballyclare Comrades  
23.04.201421:00Knockbreda  Dergview F.C  

Denmark Junior 1 - U17 Ligaen - 2013/2014

23.04.201419:30Esbjerg (J)  Haderslev (J)  

South Korea 2 - 2. Lig - 2014

23.04.201409:00Yongin City1-1 Gangneung City Maç Özeti
23.04.201411:00Incheon Korail2-2 Ulsan Mipo Maç Özeti
23.04.201413:00Cheonan City  Daejeon H & N  
23.04.201413:00Busan Transport Corp  Gimhae  
23.04.201413:00Mokpo City  Changwon City  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2013/2014

23.04.201421:00Leicester U21  Manchester City U21  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

23.04.201419:30SV Grohn  Bremerhaven  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. A - 2014

23.04.201419:30Al-Jazira  Al Shabab  
23.04.201419:30Esteghlal  Al-Rayyan  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. B - 2014

23.04.201420:15Al Fath  Foolad Khuzestan  
23.04.201420:15Al Jaish  Bunyodkor Tashkent  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. E - 2014

23.04.201414:00Pohang Steelers0-0 Buriram PEA Maç Özeti
23.04.201414:00S.Luneng1-0 Cerezo Osaka Maç Özeti

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. F - 2014

23.04.201413:30S.Hiroshima0-0 (0-0) Central Coast Mariners Maç Özeti
23.04.201413:30FC Seoul2-0 (1-0) Beijing Guoan Maç Özeti

Nigeria 1 - Premier Lig - 2013/2014

23.04.201418:00Bayelsa United  Enyimba  
23.04.201418:00Kano Pillars  Bayelsa United  
23.04.201418:00D. P. Harcourt  Warri Wolves  
23.04.201418:00E. Rangers  Abia Warriors  
23.04.201418:00Nembe City FC  Heartland O.  
23.04.201418:00El Kanemi Warriors  Crown FC  
23.04.201418:00Kaduna United  Sharks  
23.04.201418:00Nasarawa United  Gombe United  
23.04.201418:00Giwa FC  Akwa United  
23.04.201418:00Sunshine Stars  Taraba  
23.04.201418:00Enyimba  Lobi Stars  

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2013/2014

23.04.201404:00Chepo FC2-0 Alianza FC Maç Özeti
23.04.201404:00Río Abajo0-1 Sporting San Miguelito Maç Özeti
23.04.201404:00CD Árabe Unido4-0 Independiente de La Chorrera Maç Özeti
23.04.201404:00Municipal Chorrillo2-1 Tauro FC Maç Özeti
23.04.201404:00San Francisco FC1-1 CD Plaza Amador Maç Özeti

Ukrayna - 1. Lig - 2013/2014

23.04.201417:00Sevastopol  Met. Zaporizhia  
23.04.201417:00Zorya  Karpaty Lviv  
23.04.201419:00S. Donetsk  Tavriya  

Finlandiya - 1. Lig - 2014

23.04.201418:30FF Jaro  FC Lahti  
23.04.201418:30MyPa  VPS  
23.04.201418:30Rovaniemi  Inter Turku  
23.04.201418:30Seinäjoen JK  KuPS  
23.04.201418:30Turku PS  IFK Mariehamn  

Brezilya - Serie B - 2014

23.04.201403:50Avai FC1-2 (1-1) Bragantino Maç Özeti

Polonya - 2. Lig - 2013/2014

23.04.201417:00Puszcza Niepolomice  Sandecja N.S.  
23.04.201417:00K.Stroze  Okocimski KS Brzesko  
23.04.201417:00Dolcan Zabki  GKS Katowice  
23.04.201418:00Belchatow  OKS 1945 Olsztyn  
23.04.201418:00LKS Nieciecza  GKS Tychy 71  
23.04.201418:00Olimpia Grudziadz  Wisla Plock  
23.04.201418:00Chojniczanka Chojnice  F.Swinoujscie  
23.04.201419:30Arka Gdynia  Gornik Leczna  
23.04.201420:00Energetyk ROW Rybnik  Miedz Legnica  

Portekiz - 2. Lig - 2013/2014

23.04.201418:00Maritimo B  Sporting CP B  
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Çar.
 1X2 ...
17:00421
SEVASTOPOL METAL ZAPORIZHYA1.753.103.30
17:00422
ZORIA LUHANSK KARPATY LVIV1.653.203.60
18:30424
MYLLYKOSKI VAASA2.103.202.40
18:30427
TURKU MARIEHAMN3.303.201.70
19:00428
SHAKHTAR DONETSK TAVRIYA (h)1.504.003.60
14:47