Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2013/2014

18.04.201420:00K.Erciyesspor  TrabzonsporCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2013/2014

18.04.201421:30At. Madrid  Elche  

Fransa - League 1 - 2013/2014

18.04.201421:30St.Etienne  Rennes  

Libertadores Kupası - 2014

18.04.201403:15The Strongest2-0 (0-0) Defensor Sporting Maç Özeti

Rusya - Süper Lig - 2013/2014

18.04.201416:00Amkar  Ural S.R  

Danimarka - Süper Lig - 2013/2014

18.04.201418:00Brøndby IF  SønderjyskECanlı Maç Anlatımı 
18.04.201420:00AGF  FC MidtjyllandCanlı Maç Anlatımı 

İngiltere - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201417:00Crawley  Leyton Orient  
18.04.201417:00Wolverhampton  Rotherham  
18.04.201417:00Gillingham  Tranmere  
18.04.201417:00Coventry  Swindon  
18.04.201417:00Port Vale  Milton Keynes  
18.04.201417:00Colchester  Oldham  
18.04.201417:00Carlisle  Walsall  
18.04.201417:00Brentford  Preston  
18.04.201417:00Shrewsbury  Crewe  
18.04.201417:00Bristol City  Notts Co.  
18.04.201421:45Sheffield Utd.  Stevenage  
18.04.201421:45Bradford  Peterboro  

Bulgaristan - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201415:00Cherno More  Litex Lovech  

İskoçya - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201421:45Inverness  Aberdeen  

Arjantin - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201402:10Racing Club0-1 (0-0) Gimnasia LP Maç Özeti

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2013/2014

18.04.201415:00Berlin Ankaraspor  Union Berlin II  
18.04.201415:00Hertha Berlin II  FSV Wacker Nordhausen  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2013/2014

18.04.201421:05Temperley  Los Andes  
18.04.201421:30CA Fenix  Acassuso  
18.04.201421:30Tristan Suarez  Flandria  

Australia 1 - A-League Finaller - 2013/2014

18.04.201412:30Melbourne Victory  Sydney FC  

Sweden 3 - 1. Lig Güney - 2014

18.04.201416:00Motala AIF FK  Trelleborg  
18.04.201418:00IFK Uddevalla  Utsiktens BK  

Finland 3 - Kakkonen - Doğu - 2014

18.04.201414:00SC KuFu-98  FC Futura  

Romania 2 - Liga II Serie A promotion group - 2013/2014

18.04.201417:00CSM Iasi  SC Bacau  
18.04.201417:00FC Unirea Slobozia  ACS Berceni  
18.04.201417:00FC Clinceni  Rapid Bükreş  

Romania 2 - Liga II Serie A relegation group - 2013/2014

18.04.201411:00ACS Rapid CFR Suceava  Dunarea Galati  
18.04.201411:00CF Braila  Unirea Tarlungeni  
18.04.201417:00Gloria Buzau  Farul Constanta  

Australia 2 - Tazmanya Ligi - 2014

18.04.201408:00Hobart Zebras  Northern Rangers  

Sierra Leone 1 - Premier Lig - 2014

18.04.201419:30Mighty Blackpool  Anti Drugs FC  

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - 2014

18.04.201402:00Santana1-1 Santos AP Maç Özeti

Australia 2 - New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

18.04.201412:30Sydney Tigers  Sydney Olympic  

Ireland 1 - Premier Lig - 2014

18.04.201419:00Bray Wanderers  Derry  
18.04.201421:45Cork City  Drogheda  
18.04.201421:45Dundalk  Shamrock  
18.04.201421:45Limerick FC  Athlone  
18.04.201421:45St.Patricks  Bohemians  
18.04.201421:45Sligo Rovers  UC Dublin FC  

Kazakhstan 2 - 1. Lig - 2014

18.04.201413:00Bayterek Astana  Bolat  

Australia 2 - Northern New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

18.04.201408:30Lambton Jaffas FC  Weston Workers  
18.04.201411:00Edgeworth Eagles  Charlestown City Blues  

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Yükselme Grubu - 2013/2014

18.04.201416:00Hapoel Petach Tikva  Beitar Shimshon Tel Aviv  
18.04.201416:00Maccabi Ahi Nazrat  Hapoel Afula  
18.04.201416:00Hapoel Natzrat-Elite  Hapoel Ramat Gan  

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Düşme Grubu - 2013/2014

18.04.201416:00Ironi Rishon Lezion  Maccabi Umm al-Fahm  
18.04.201416:00Hapoel Ashkelon  Hapoel Jerusalem  

Romania 2 - Liga II Serie B promotion group - 2013/2014

18.04.201412:00CS Universitatea Craiova  Alro Slatina  
18.04.201417:00G.Bistrita  Ramnicu Valcea  
18.04.201419:00Targu Mures  CSM Metalul Resita  

Romania 2 - Liga II Serie B relegation group - 2013/2014

18.04.201411:00FC Olimpia Satu Mare  Uni. Craiova  
18.04.201417:00Dacia Mioveni  CS Minerul Motru  
18.04.201417:00Oradea  UT Arad  

Sweden 1 - Damallsvenskan - 2014

18.04.201416:00KIF Örebro  Jitex BK  

DR Congo 1 - Vodacom Super League Group B - 2013/2014

18.04.201416:30Motema Pembe  Rojolu  

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2013/2014

18.04.201402:00Newtown United  SPD United  

Namibia 1 - Premier League - 2013/2014

18.04.201417:00Rundu Chiefs FC  Black Africa  

Libya 1 - Premier Lig A Grubu - 2013/2014

18.04.201417:00Al-Sowaihili  Al-Tirsana  
18.04.201418:00Al Ahli T  Al-Madina  

Bahrain 1 - Premiere Lig - 2013/2014

18.04.201417:30Al-Hadd  Malkia  
18.04.201419:45Al-Shabbab  Al-Rifaa  

Jordan 1 - Pro Ligi - 2013/2014

18.04.201416:00Al-Sareeh  Al-Hussein  
18.04.201418:00Ramtha SC  S. Al-Ordon  

Botswana 1 - Premier League - 2013/2014

18.04.201416:30B.M.Commission  Motlakase  
18.04.201416:30Gaborone Utd.  Miscellaneous  
18.04.201416:30Extension G.  Township R.  
18.04.201416:30B.D.Force XI  ECCO City G.  

Azerbaijan 2 - 1. Division - 2013/2014

18.04.201413:00Energetik FC  MOIK  
18.04.201413:00Shamkir  Karvan Evlakh  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 6 - 2013/2014

18.04.201413:00Ribarroya CF  Alzira  
18.04.201418:00CF Cullera  La Nucia  
18.04.201418:30Pinoso CF  CF Torre Levante  

Wales 1 - Premier Lig - 2013/2014

18.04.201416:30Bangor City  TNS  
18.04.201417:00Bala Town  Prestatyn Town FC  
18.04.201417:00Rhyl  Newtown  
18.04.201421:30Port Talbot  Aberystwyth  

Uganda 1 - Süper Lig - 2013/2014

18.04.201416:30Bunamwaya SC  URA FC  
18.04.201416:30SC Villa  Masaka Local  
18.04.201416:30Proline  Children Restoration Outreach FC  
18.04.201416:30Simba FC  Uganda Police  
18.04.201416:30Express SC  Soana FC  
18.04.201416:30SC Victoria University  BUL FC  

France 4 - CFA - Grup D - 2013/2014

18.04.201420:30Avranches  Plabennec  

Moldova 2 - 2. Lig - 2013/2014

18.04.201413:00Zimbru II0-0 Nistru Otaci Maç Özeti
18.04.201416:00FC Victoria Bardar  FC Sheriff II  
18.04.201416:00FC Sfintul Gheorghe  Gagauziya  
18.04.201416:00Lilcora  Locomotiv  
18.04.201416:00CF Riscani  FC Edinet  
18.04.201416:00Saxan Ceadir-Lunga  CSCA Buiucani  
18.04.201416:00Intersport Aroma  FC Slobozia Mare  

England 6 - Conference - Kuzey - 2013/2014

18.04.201421:45Stockport  Altrincham  

England 6 - Conference - Güney - 2013/2014

18.04.201417:00Eastleigh  Basingstoke  
18.04.201417:00Ebbsfleet United  Eastbourne Borough  
18.04.201421:45Weston Super Mare  Havant and W.  

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2013/2014

18.04.201417:00Aldershot  Salisbury City  
18.04.201417:00Alfreton  Grimsby  
18.04.201417:00Braintree Town  Dartford  
18.04.201417:00Gateshead  Southport  
18.04.201417:00Hyde United  Kidderminster  
18.04.201417:00Lincoln  Cambridge  
18.04.201421:45Tamworth  Hereford  

France 3 - 3. Lig - 2013/2014

18.04.201421:00Amiens  Lucon  
18.04.201421:00Dunkerque  Red Star  
18.04.201421:00Bourg-Peronnas  Frejus Saint Raphael  
18.04.201421:00Colmar  Vannes  
18.04.201421:00GFCO Ajaccio  US Colomiers  
18.04.201421:00Luzenac  Boulogne  
18.04.201421:00Le Poire Sur Vie  U.Pont du Gard  
18.04.201421:00Carquefou  Paris FC  
18.04.201421:30Orléans  Strasbourg  

Denmark 4 - Danmarksserien Grp. 3 - 2013/2014

18.04.201415:00Aarhus Fremad II  Hjoerring IF  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

18.04.201415:00BFC Dynamo  Torgelower SV Greif  

Luxembourg 1 - National Division - 2013/2014

18.04.201421:00Jeunesse Canach  Rumelange  

England 4 - League 2 - 2013/2014

18.04.201417:00Wycombe  Northampton  
18.04.201417:00Oxford  York  
18.04.201417:00Bury  Plymouth  
18.04.201417:00Accrington  Mansfield  
18.04.201417:00Cheltenham  Fleetwood  
18.04.201417:00AFC Wimbledon  Newport  
18.04.201417:00Torquay  Dag and Red  
18.04.201417:00Rochdale  Southend  
18.04.201417:00Morecambe  Scunthorpe  
18.04.201417:00Chesterfield  Exeter  

Austria 3 - Regionalliga Middle - 2013/2014

18.04.201418:00Kapfenberger SV KM II  Vorwarts Steyr  

Austria 3 - Regionalliga East - 2013/2014

18.04.201420:00FAC Team für Wien  SC Wiener Viktoria  
18.04.201420:00Ritzing  Sollenau  
18.04.201420:30Wiener SC  Adm/Modling (A)  
18.04.201420:30Schwechat  Rapid Wien (A)  
18.04.201420:30Amstetten  Austria Wien (A)  
18.04.201420:30Oberwart  Mattersburg (A)  

South Africa 1 - Premier Soccer League - 2013/2014

18.04.201419:00Maritzburg United  Ajax Cape Town  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

18.04.201411:45Condor Hamburg  Meiendorfer SV  
18.04.201411:45SC Vier- und Marschlande  SV Rugenbergen  
18.04.201415:00Altonaer FC 93  SC Alstertal-Langenhorn  

Austria 3 - Regionalliga West - Bölge Ligi - 2013/2014

18.04.201420:00TSV Neumarkt  Dornbirn  
18.04.201420:00Seekirchen  Kufstein  
18.04.201420:30Wattens  SV Wals Grunau  

Denmark 2 - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201417:00Hjørring  Hobro  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201420:30Senec  Trnava juniori  

Russia 3 - 2. Lig Ural-Povolzhye - 2013/2014

18.04.201415:30FC Chelyabinsk  Oktan Perm  
18.04.201416:00Dinamo Kirov  Volga Ulyanovsk  
18.04.201416:00Tyumen  NoSta  
18.04.201417:30Lada Togliati  Soyuz-Gazprom  
18.04.201417:30Spartak Yoshkar Ola  Rubin Kazan 2  
18.04.201418:00Syzran-2003  KamAZ  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2013/2014

18.04.201418:00CD Becerril  Valladolid B  

Poland 3 - 2. Lig Doğu - 2013/2014

18.04.201415:30Concordia Elblag  Wisla Pulawy  
18.04.201419:00Wigry Suwalki  Znicz Pruszkow  
18.04.201419:00Garbarnia  KS Legionovia Legionowo  

Iraq 1 - Super League - 2013/2014

18.04.201416:00Al Shorta  Al Quwa Al Jawiya  

Georgia 1 - Umaglesi Liga Relegation Group - 2013/2014

18.04.201415:00Torpedo Kutaisi  Merani Martvili  

Estonia 1 - Premium Lig - 2014

18.04.201418:45Trans Narva  FC Infonet  
18.04.201419:00Tammeka  Paide Linnameeskond  

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2014

18.04.201422:00Gurupi  Araguaina  
18.04.201423:00Colinas EC  Tocantins FC TO  

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

18.04.201420:00Benfica Luanda  CR da Caala  

Congo 1 - 1. Lig - 2014

18.04.201416:00Nico Nicoye  Inter Club de Brazzaville  
18.04.201418:00La Mancha  Kondzo  

Indonesia 1 - Super League First Round East - 2014

18.04.201415:00Persepam Madura United  Persiram  

Indonesia 1 - Super League First Round West - 2014

18.04.201411:30Persita  Barito Putera  

Malaysia 1 - Süper Lig - 2014

18.04.201415:45Johor FC  PBDKT T-Team FC  
18.04.201415:45Kelantan  Sarawak FA  

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2013/2014

18.04.201405:00LD Alajuelense0-0 (0-0) Belen Maç Özeti

Vietnam 1 - V-league - 2014

18.04.201412:00LS Thanh Hoa  Than Quang Ninh  
18.04.201412:00Ninh Binh0-0 Hai Phong Maç Özeti

Sweden 4 - 2. Lig Norrland - 2014

18.04.201416:00Selaanger FK  Sandviks IK  
18.04.201416:00Mariehem SK  Sandvikens IF  

Sweden 4 - 2. Lig Kuzey Svealand - 2014

18.04.201415:00Skiljebo SK  Spaarvagen  
18.04.201415:30Gamla Upsala  IFK Aspudden-Tellus  
18.04.201417:00Akropolis IF  Vasterås IK  

Sweden 4 - 2.Lig Kuzey Götaland - 2014

18.04.201415:00Ytterby  IFK Aamaal  
18.04.201416:00IK Gauthiod  Nordvarmland FF  
18.04.201416:00Grebbestads IF  Carlstad United  

Sweden 4 - 2. Division Güney Svealand - 2014

18.04.201415:00Eskilstuna C  FC Linkoping City  

Sweden 4 - 2. Lig Östra Götaland - 2014

18.04.201415:00Ljungby IF  Vimmerby IF  
18.04.201415:00KSF Prespa Birlik  Limhamn Bunkeflo IF  

Sweden 4 - 2. Division Batı Götaland - 2014

18.04.201414:00Lindome GIF  Saevedalens IF  
18.04.201415:00Jonsereds IF  Tenhults IF  
18.04.201415:00Hogaborgs BK  Dalstorps IF  
18.04.201416:00Tvaakers IF  Raslatts SK  

Africa Cup of Nations 1 - Africa Cup of Nations Qualification - 2014/2015

18.04.201413:00South Sudan0-0 Eritre Maç Özeti

Lithuania 2 - 1. Lig - 2014

18.04.201420:30MRU-TiuMenas  FK Utenis Utena  

Yemen 1 - Premier Lig - 2013/2014

18.04.201416:00Al-Helal Al-Sahely  Ittihad Ibb  
18.04.201416:00Al Saker Taizz  Al Rasheed Taizz  
18.04.201416:00El Ahli Sanaa  Shab Hadramawt  
18.04.201416:00Shab Sana  Al Yarmok Sanaa  
18.04.201416:00Shaab Ibb  AlOuroba  

Syria 1 - remier Lig - A Grubu - 2013/2014

18.04.201416:00Al-Taleiah  Al-Jaish  

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2013/2014

18.04.201403:00Santa Tecla FC  CD Dragons  

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2013/2014

18.04.201403:00Alianza FC  CD Plaza Amador  

Tahiti 1 - 1. Lig Düşme Grupları - 2013/2014

18.04.201407:30AS Arue  Vairao  
18.04.201407:30AS Excelsior  Aorai  
18.04.201407:30Tefana II  AS Papenoo  
18.04.201408:00Tamarii P.  Tac  
18.04.201409:30Jeunes Tahitiens  Central Sport  
18.04.201409:30Tamarii F.  Ol. Mahina  

Kuwait 1 - Premier Lig - 2013/2014

18.04.201417:30Al-Kuwait  Al-Salibikhaet  
18.04.201417:30Khaitan SC  Al-Jahra  
18.04.201420:15Al-Salmiyah  Al-Shabab SC  
18.04.201421:15Al Yarmouk Kuwait  Al-Arabi  

Barbados 1 - Premier Lig - 2014

18.04.201402:00Silver Sands Football Club  Pinelands  
18.04.201404:00Weymouth Wales  Pride of Gall Hill  

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

18.04.201419:00Kuressare  JK Vaprus P  
18.04.201419:00Vaendra JK Vaprus  Flora Rakvere  

South Africa 2 - National First Division - 2013/2014

18.04.201420:30Santos  Baroka FC  

Hong Kong 1 - First Division - 2013/2014

18.04.201409:30I-Sky Yuen Long0-0 Tuen Mun SA Maç Özeti

İngiltere - Championship Lig - 2013/2014

18.04.201417:00Huddersfield  Brighton  
18.04.201417:00Blackburn  Yeovil  
18.04.201417:00Bournemouth  Sheffield Wed.  
18.04.201417:00Wigan Athletic  Reading  
18.04.201417:00Charlton  Bolton  
18.04.201419:15Blackpool  Burnley  
18.04.201421:30Doncaster  Derby  

Litvanya Premier Lig - 2014

18.04.201418:30Banga Gargzdai  Z.Vilnius  

Belarus Süper Lig - 2014

18.04.201417:00T.Zhodino  Dinamo Brest  

Ekvator - Serie A - Apertura - 2014

18.04.201403:30Emelec3-1 (1-0) Liga de Loja Maç Özeti

Macaristan - Soproni Liga - 2013/2014

18.04.201420:00Puskas FC Academy  Pecsi MFC  

Peru - Primera División - 2014

18.04.201421:15Inti Gas Dep.  Real Garcilaso  

Peru - Primera División - 2014

18.04.201400:00Deportivo Los Caimanes  U.C. Vallejo  

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2013/2014

18.04.201421:15Jihlava  Bohemians 1905  

Romanya - 1. Lig - 2013/2014

18.04.201419:00G.M.Medias  Otelul Galati  

Singapur - S.League - 2014

18.04.201414:30Tampines Rov.  W.Wellington  

İrlanda - 1. Division - 2014

18.04.201421:45Waterford U.  Shamrock Rovers B  
18.04.201422:00Wexford Youths  Galway FC  
18.04.201422:00Shelbourne  Cobh Ramblers  

Çin - Süper Lig - 2014

18.04.201414:30Henan Jianye  Shaanxi Chanba  

Hollanda - 2.Lig - 2013/2014

18.04.201421:00De Graafschap  S.Rotterdam  
18.04.201421:00Den Bosch  Eindhoven  
18.04.201421:00FC Oss  Volendam  
18.04.201421:00Helmond Sport  Jong FC Twente  
18.04.201421:00Jong Ajax  Excelsior  
18.04.201421:00Jong PSV  Achilles 29  
18.04.201421:00Maastricht  Fort.Sittard  
18.04.201421:00Telstar  FC Dordrecht  
18.04.201421:00Venlo  Almere City FC  
18.04.201421:00Willem II  Emmen  

Arjantin - 2. Lig - 2013/2014

18.04.201421:30V.San Carlos  Boca Unidos  
18.04.201423:00Union  Instituto  

İspanya 1. Lig - 2013/2014

18.04.201413:00Villarreal B  UE Olot  

Ukrayna - 2. Lig - 2013/2014

18.04.201415:00Poltawa  MFK Mykolaiv  
18.04.201416:00Olimpik Donetsk  Zirka  
18.04.201416:00Titan Armyansk  FC Avanhard Kramatorsk  
18.04.201417:00FC Sumy  Olexandria  
18.04.201417:00Stal  Desna  
18.04.201417:00Helios Kharkiv  Dinamo Kiev II  
18.04.201417:00FC UkrAhroKom Holovkivka  Naftovik  

Fransa - Ligue 2 - 2013/2014

18.04.201421:00Troyes  Creteil  
18.04.201421:00Niort  Brest  
18.04.201421:00Nimes  Istres  
18.04.201421:00Nancy  Dijon  
18.04.201421:00Metz  CA Bastia  
18.04.201421:00Le Havre  Tours  
18.04.201421:00Clermont Foot  Angers  
18.04.201421:00Arles  Laval  

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2013/2014

18.04.201419:00Budejovice  Most  
6:5